Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 6

12 Sty

II edycja konkursu „Wschodzący Innowatorzy” – zaproszenie

Podstawowym celem konkursu jest rozwijanie innowacyjnej myśli technicznej w zakresie nauk inżynieryjno-technicznych oraz promowanie nauk inżynierskich wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.
11 Sty

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową studentów za rok akademicki 2022/2023

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową jest organizowany przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Rzeszowie przy współpracy Koła SEP przy Politechnice Rzeszowskiej.

10 Sty

Prof. Krzysztof Matyjaszewski doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej

Rektor prof. Piotr Koszelnik, działając z upoważnienia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, nadał tytuł doktora honoris causa prof. Krzysztofowi Matyjaszewskiemu.
10 Sty

Zmarł Stanisław Chudzik

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Chudzika.

08 Sty

Sukces studentów WBMiL w konkursie European Defence Challenge IV

Studenci lotnictwa i kosmonautyki zajęli 2. miejsce w konkursie European Defence Challenge IV za pomysł „The utilization of artificial intelligence in the process of intercepting rocket projectiles”.
02 Sty

Studia drugiego stopnia - rekrutacja

Politechnika Rzeszowska zaprasza na studia drugiego stopnia (magisterskie).

02 Sty

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa Politechniki...

Rektor Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na uroczyste posiedzenie Senatu, podczas którego prof. dr hab. Krzysztof Matyjaszewski otrzyma tytuł i godność doktora honoris causa naszej uczelni.
21 Gru

Naukowe święto uczelni

Uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej było poświęcone promocjom habilitacyjnym i doktorskim oraz wręczeniu odznaczeń i medali.

Archiwum wiadomości