Podstrona: Konferencja z okazji Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Konferencja z okazji Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy

2016-04-25 , red.  Tomasz Ogórek

Zapraszamy na konferencję z okazji Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy - Międzynarodowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych.

Konferencja odbędzie się 28 kwietnia w Politechnice Rzeszowskiej (al. Powst. Warszawy 12, bud. V, sala V-18) Jest organizowana przez Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  w Rzeszowie wspólnie z Politechniką Rzeszowską (Centrum Innowacji i Transferu Technologii)

PROGRAM KONFERENCJI

• 10:00 Otwarcie konferencji
  • 10:35 Znaczenie ubezpieczeń społecznych ze względu na zatrudnienie i jego formę (Dorota Kijowska – Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie)