Podstrona: [VIDEO] Aerospace and Defense Meetings Central Europe / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Aerospace and Defense Meetings Central Europe

2017-05-04 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Aerospace and Defense Meetings Central Europe

Dzięki „Aerospace & Defense Meetings Central Europe-Rzeszów" przez kilka najbliższych dni Rzeszów stanie się lotniczą stolicą Europy. Projekt ten jest zarezerwowany dla światowych profesjonalistów z branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego, a jego celem jest kojarzenie partnerów biznesowych.

W wydarzeniu zapowiedziało udział 150 firm z ponad 20 krajów. Polskie firmy będą miały szansę nawiązać kontakty biznesowe ze światowymi liderami z branży lotniczej. Na tej imprezie nie może zabraknąć Politechniki Rzeszowskiej. Oprócz uczestnictwa studentów i pracowników naukowych w tym wydarzeniu, nasza uczelnia będzie miała stoisko w centralnym punkcie targów w strefie Podkarpacie.

Targi rozpoczną się już 9 maja i potrwają trzy dni. Pierwszego dnia odbędzie się konferencja otwierająca: „Europejskie Regiony Lotnicze – międzyregionalna współpraca w ramach wspólnych priorytetów RIS3”. Województwo podkarpackie odbierze też akt członkostwa w Europejskiej Sieci Kosmicznej NEREUS, a po południu nastąpi oficjalne otwarcie targów.

„Aerospace & Defense Meetings Central Europe – Rzeszów” organizowane jest wspólnie przez województwo podkarpackie i firmę ABE - Advanced Business Events, europejskiego lidera w organizacji spotkań biznesowych. Jej oddział BCI Aerospace specjalizuje się w organizowaniu spotkań biznesowych specjalistów z branży lotniczej i zbrojeniowej. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Dolina Lotnicza.